RSS feed

Välkommen till Erik Hernes digitala kartarkiv!

På denna sida lägger jag in kartor, banor och vägval från mina orienteringslopp.

Onsdagsteknik (31/08/2022)
Wednesday 31 August 2022
Jonsered, Oppe, Sverige
Tillsammans med Gustav och Henke först men sedan själv från 4an. Bra genomkörare och orienterade ändå helt ok, någon lite s...
Obygden downhill (11/08/2022)
Thursday 11 August 2022
Nysätern, Obygden OK, Sverige
Riktigt rolig orientering och gick faktiskt bättre än förmiddagspasset
Teknikträning (21/06/2022)
Tuesday 21 June 2022
Flaten, OK Ravinen, Sverige
Jukolacamp #3 (17/06/2022)
Friday 17 June 2022
Paijula, MS Parma, Finland
Jukolacamp #1 (16/06/2022)
Thursday 16 June 2022
Lemppiönkallio, MS Parma, Finland
Jukolaträning (12/06/2022)
Sunday 12 June 2022
Harberget, OK Ravinen, Sverige
Estland #10 (01/05/2022)
Sunday 1 May 2022
Mägede, Svenska Orienteringsförbundet, Estland
Estland #7 (29/04/2022)
Friday 29 April 2022
Uljaste, Svenska Orienteringsförbundet, Estland
Estland #6 (29/04/2022)
Friday 29 April 2022
Koverjärve, Svenska Orienteringsförbundet, Estland
Estland #5.2 (28/04/2022)
Thursday 28 April 2022
Nelijärve, Svenska Orienteringsförbundet, Estland
Estland #5.1 (28/04/2022)
Thursday 28 April 2022
Nelijärve, Svenska Orienteringsförbundet, Estland
Estland #3 (27/04/2022)
Wednesday 27 April 2022
Lasila, Svenska Orienteringsförbundet, Estland
Estland #2 (26/04/2022)
Tuesday 26 April 2022
Mondavere, Svenska Orienteringsförbundet, Estland
Estland #1 medel (25/04/2022)
Monday 25 April 2022
Miila, Svenska Orienteringsförbundet, Estland
Estland #1 k-plock (25/04/2022)
Monday 25 April 2022
Miila, Svenska Orienteringsförbundet, Estland
Korridor (06/03/2022)
Sunday 6 March 2022
Guardamar Norte, O-travel, Spanien
10mila träning #4 (13/02/2022)
Sunday 13 February 2022
Borgartjärn, OK Ravinen, Sverige
10mila träning #2 (12/02/2022)
Saturday 12 February 2022
Lisselängen, OK Ravinen, Sverige
10mila träning #1 (11/02/2022)
Friday 11 February 2022
Björktjärn, OK Ravinen, Sverige
Diamant (15/01/2022)
Saturday 15 January 2022
Lidingö, OK Ravinen, Sverige